23 Май, 2026

Панаир в парламента: Атака посреща Яне и Бойко с викове “Горчиво”

Панаир в парламента: Атака посреща Яне и Бойко с викове “Горчиво”

Още щом ги видяха народните представители на Атака започнаха високо да скандират „горчиво, горчиво...", намеквайки за интимна близост между двамата политици. 

„Имате опит от тези дни, така че можете да покажете как", отговори на неуместните им подвиквания лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.

По-рано днес Борисов и Янев  имаха среща в сградата на Народното събрание.

„Целта на срещата имаше конкретни измерения. На първо място ние информирахме ГЕРБ, че от няколко дни тече подписка в София и тази подписка би трябвало да я подкрепят всички демократични партии, защото за пръв път се случва от Република Турция да бъдат трансферирани 51 000 гласа. С тези гласове именно са избрани трима депутати от ДПС в София. Това е абсурдна ситуация, която няма аналог от Освобождението на България", обясни лидерът на РЗС Яне Янев.

„Доган е приятел с Бойко, те са първи приятели", отговориха на Янев от „Атака".

„А ти защо не кажеш една дума срещу тази фалшификация, защо сега се целувате с Лютви Местан и Доган?", отвърна на жлъчните подмятания на Сидеров Яне Янев.

 

Сподели:

Коментари (0)

Велислава Петрова: РСМ да направи необходимото - не преговаря с България, а с ЕС

Велислава Петрова: РСМ да направи необходимото - не преговаря с България, а с ЕС

"Винаги имаме готовност за конструктивен диалог"

Правителството на Радев смята да изтегли дълг от 3.8 млрд. евро

Правителството на Радев смята да изтегли дълг от 3.8 млрд. евро

Тези средства ще се използват за покриване на бюджетния дефицит и за рефинансиране на разходи по ПВУ

Пороите засегнаха емблематичния мост на Колю Фичето в Дряново

Пороите засегнаха емблематичния мост на Колю Фичето в Дряново

Каменният парапет е пострадал заради паднало в резултат на дъждовете дърво