24 Януари, 2026

Парамов: Вигенин постъпи по детски като посети Украйна

Парамов: Вигенин постъпи по детски като посети Украйна

Дотук загубите ни не са големи, но има опасност за износа ни, които е около 1 млрд. евро. Русия няма да отстъпи за Украйна, а виждаме една липса на дипломация. Ситуацията за България е много противоречива и Вигеини извърши малко детска работа като посети Украйна.Това заяви финансистът Кольо Парамов в ефира на Нова телевизия.

"Трябваше да сме Швейцария на Балканите. Износът, който отива към Русия и минава през Украйна, трябва да ни бъде компенсиран, защото ще загубим един милиард. Когато ЕС иска да сме достатъчно добри - да кажат по какъв начин ще ни компенсират. Страната ни все още не се е съвзела от кризата", каза още той.

Според журналиста Валери Тодоров Вигенин правилно е отишъл в Украйна.

Сподели:

Коментари (0)

Габриел Вълков: Виждам в Радев партньор на БСП

Габриел Вълков: Виждам в Радев партньор на БСП

Той е получил номинации за председател на БСП. „Приемам номинациите, да видим какво доверие ще получа от структурите и след това от конгреса.“

Жена загина при пожар в центъра на столицата, пострадаха деца

Жена загина при пожар в центъра на столицата, пострадаха деца

Докато лекарите са преглеждали пострадалите, избухнала бутилка, която е счупила стъклото на една от линейките

Велислав Величков: Падне ли Сарафов, рухва цялото домино

Велислав Величков: Падне ли Сарафов, рухва цялото домино

Велислав Величков от Инициатива "Правосъдие за всеки" и студентът по право Александър Танев коментират, че младите хора могат да превърнат темата за правосъдието в "тренди" кауза: "Да протестираш срещу главен прокурор също е забавно, важно и модерно."