5 Януари, 2026

Петко Бочаров: Бареков е зависим от Русия

Петко Бочаров: Бареков е зависим от Русия

Доайенът на българските журналисти Петко Бочаров коментира ситуацията в България след евроизборите. 

"България е в тъмния кладенец на една световната зависимост. Много тъжна картина. Държавата ни има една голяма язва и това е зависимостта ни към Русия. Тя пък върви по един ужасен път - като този преди Втората световна война".

За новите и стари политически герои на сцената на евроизбори 2014 анализаторът, известен с култовата си фраза "Да, ама не" смята: 

"Лидерът на БСП Сергей Станишев има претенции да бъде модерен лидер от европейски тип, но не може да бъде най-малкото заради произхода си. Иначе говори английски и френски езици, но  Партията на Европейските Социалисти ще цъфне и върже при неговото ръководство".

"Николай Бареков е много интересен с това самочувствие. Сякаш само той е бил известен журналист. Чакай, бе, колко човека още преди теб ще станат премиери.Той е в зависимост също от Русия, но към него идват огромни пари", обясни журналистът.
"Бойко Борисов аз го подкрепям. Като видя глутница да преследва един човек, аз го защитавам", обяви медийният доайен."Все пак не можеш да очакваш от едно момче от Банкя размисъл и изказ на човек, който е завършил Харвард", завърши Бочаров.

Сподели:

Коментари (0)

Мицоски наглее: Моят майчин език е македонският! На България това ѝ пречи, не мога да помогна

Мицоски наглее: Моят майчин език е македонският! На България това ѝ пречи, не мога да помогна

Той каза още, че правителството в Скопие в момента няма никакви контакти с България

"Армията"  отдаде почит на Димитър Пенев

"Армията" отдаде почит на Димитър Пенев

Поклонението пред тленните останки на Стратега е утре, 5 януари от 10:00 ч. на Националния стадион

 Патриархът Български Даниил не пропусна да услужи на режима на Путин

Патриархът Български Даниил не пропусна да услужи на режима на Путин

Информацията на руското посолство за 148-годишнината от освобождението на София е от пропагандната машина на режима - агенция ТАСС , а това не е никак случайно