7 Април, 2026

Плевнелиев разследван за 56 млн. от Драшков и Йовчев

Плевнелиев разследван за 56 млн. от Драшков и Йовчев

Той заподозря Плевнелиев, че сега смята да сложи офицера Йовчев, който го е разследвал, за министър на вътрешните работа, а собственикът на винарната изба Тодоров да го издигне за министър на земеделието. В новия служебен кабинет на Плевнелиев щял да запази поста си и сегашният външен министър, който обича повече Израел от България, разкри Ганчев.

Той обяви, че зад протестите на гражданите в страната стояли и плащали КГБ и руснаците, заедно с енергийната мафия. Ганчев нарече Бойко Борисов българския Мусолини, който се държи като собственик на България. 

Според Жорж Ганчев единственият, достоен да стане премиер, бил професорът от Лондон Димитър Димитров – доказан професионалист. Бившият лидер на БББ обаче забрави да уточни, че именно въпросният професор дълги години беше икономически съветник на Георги Първанов, а само преди седмици гостува на пленума на БСП в София.

 

Сподели:

Коментари (0)

Министър Дечев: Има смущаващи данни от т.нар. "архив на Пепи Еврото"

Министър Дечев: Има смущаващи данни от т.нар. "архив на Пепи Еврото"

По неговите думи Теодора Георгиева, отстраненият български европрокурор, е направила голяма грешка, като е отишла при човек като Еврото

Задържаха седмина в Кюстендил, раздавали пари предизборно

Задържаха седмина в Кюстендил, раздавали пари предизборно

Все още се коментира как преди години местен бизнесмен, убит по-късно, раздавал на ромите  по една обувка от завода, на който бил собственик

Проф. Чуков: Ситуацията в Близкия изток е трагична, шансовете за мир за под 30% и намаляват

Проф. Чуков: Ситуацията в Близкия изток е трагична, шансовете за мир за под 30% и намаляват

Според него Техеран искат да ангажират американците с окончателно примирие, което обаче не се харесва на САЩ заради Ормузкия проток