В понеделник президентът Росен Плевнелиев ще даде начало на традиционния “месец на политическите консултации”. Държавният глава ще проведе срещи с парламентарно представените политически сили. Росен Плевнелиев ще се срещне последователно на „Дондуков“ 2 с ръководствата на АБВ, „Атака“, Патриотичен фронт, „Български демократичен център“, Реформаторски блок, Движение за права и свободи, „БСП - Лява България“ и ГЕРБ.
На консултациите ще бъдат обсъдени приоритетите на парламентарно представените партии за 2015 година. Президентът Росен Плевнелиев ще подложи на обсъждане пет основни теми:
- Ключови реформи, които са на дневен ред през 2015 година
- Референдум и изборно законодателство
- Международна и регионална сигурност
- Отбрана и въоръжени сили
- Кризи и природни бедствия.
Месецът на политическите консултации ще започне със среща с представители на Политическа партия АБВ, която ще се проведе на 23 февруари от 10.30 часа на „Дондуков“ 2.
От 14.00 часа в понеделник ще се състои и срещата с „Атака“.


Коментари (0)