Полицаи са осуетили опит за самоубийство на момиче от Стамболовия мост във Велико Търново. Униформените реагирали светкавично на сигнал, подаден около 19,15 часа в неделя от гражданин. Мъжът се обадил на тел.112, тъй като забелязал девойка да крещи, че ще се хвърли в река Янтра от 30- метровата височина. Полицаите са успели да пристигнат за минути и да издърпат младата жена преди да се метне през парапетите на моста, който в старата столица е известен като „мостът на самоубийците” . Оказва се, че срещу нея има много подадени сигнали за опити за кражби и просия в старата столица. Тя е отведена в полицията за изясняване на случая.
Още от България
Затвориха аквапарк във Варна, злосторници са повредили умишлено съоръженията
"За нас най-важна е безопасността на всеки посетител, затова аквапаркът във Варна временно няма да работи, докато не отстраним всички щети"
МВнР, във връзка със задимяването от сръбските пожари: България предложи помощ на Сърбия
Посолството ни в Белград е връчило вербална нота с искане за информация относно огнището на пожара, намиращ се в трансграничен район
Нинова: Прогресистите намаляват минималната заплата, запазват тези в бордовете – огромен скандал!
"Това е най- антисоциалното и най-антихуманно, некадърно и алчно правителство"