28 Юли, 2026

Полицейска кола падна от мост във Владайска река

Полицейска кола падна от мост във Владайска река

Пътуващите в патрулката са закарани спешно във Военномедицинска академия със сериозни наранявания

Полицесейка кола е паднала от мост на кръстовището на столичния булевард "Сливница" и ул. "Георги Раковски", съобщават от пресцентър на МВР.

Патрулката е била засечена от друг автомобил и в опита си да избегне удара е паднала в Владайската реката под моста.

43-годишният шофьор на полицейския автомобил е приет във Военномедицинска академия с фрактура на главата. Другият пострадал е настанен в "Пирогов" със сътресение и фрактура на гръден кош.

От МВР уточниха, че предстои изваждането на автомобила, като при процеса може да бъде създадено неудобство за шофьорите в района. 

Движението в района е силно затрудно на място все още има полицейски коли и пожарна.

Разследват се причините за катастрофата. 
Сподели:
Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си

Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си

"Нотата на Иран от днес не е изключение и не е само до България", разкри той.

Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова  би трябвало да е от “Прогресивна България”

Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова би трябвало да е от “Прогресивна България”

"Тя като че ли повтаря стратегията и тактиката на Румен Радев: казва на всички нещо, което е важно и ключово за тях", посочи политологът.

Шофьорът на автобус, катастрофирал на „Цариградско шосе“, има 4 фиша за превишена скорост

Шофьорът на автобус, катастрофирал на „Цариградско шосе“, има 4 фиша за превишена скорост

Автобусът по линия №204 е преминал през останалите ленти за движение, скъсал е мантинелата и е навлязъл в платното за насрещно движение, където удря друга мантинела. В спешното отделение на болница "Пирогов" са откарани двама пострадали.

Коментари (0)