30 Март, 2026

Пореден ден "на кафе пред парламента"

Пореден ден "на кафе пред парламента"

 

Протестиращите носят знамена. В района вече има полицейско присъствие. Движението по улиците около Народното събрание обаче е отворено, остават загражданията пред сградата на парламента. За утре протестиращите организират шествие с велосипеди и мотоциклети.

Те ще се съберат пред фонтана на президентството. Ще минат по обичайния маршрут на протеста: площад "Независимост", Народното събрание, Орлов мост, бул. "Евлоги Георгиев" и партийните централи. 

В деня за парламентарен контрол - петък, протестиращите са предвидили паралелен граждански контрол на дейността на правителството.

 

Сподели:

Коментари (0)

Мицоски се забрави: При нашия източен съсед политиците, за да приложат принципа на Живковизма, чакаха десетилетия

Мицоски се забрави: При нашия източен съсед политиците, за да приложат принципа на Живковизма, чакаха десетилетия

"Ние можем да влезем в приключение. Ние не игнорираме слона, слонът е в стаята, донесоха го тези преди нас, но без да имаме ясен край, без да знаем какво получава македонската общност в България", заяви той

Асен Василев: Радев е със старата система, ГЕРБ със стария модел

Асен Василев: Радев е със старата система, ГЕРБ със стария модел

"Не може да говориш, че ще бориш олигархията, а да разчиташ на хора, свързани с нея“, коментира той

Христо Грозев: Не само Русия опитва да влияе в България,  а също Иран и Китай

Христо Грозев: Не само Русия опитва да влияе в България, а също Иран и Китай

Той подчерта, че модерната дезинформация не винаги цели директна подкрепа за определена партия, може нейната цел е хората изобщо да не отидат до урните. Като най-ефектив