19 Март, 2026

Повече слънце в цялата страна, живакът скача до 33 градуса

Повече слънце в цялата страна, живакът скача до 33 градуса

Около и след обяд, главно над източните райони ще се развива купеста облачност и на места ще има слаби превалявания от дъжд. Ще духа слаб северен вятър. Температурите ще се повишат и максималните ще са между 28° и 33°, прогнозират от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към БАН, цитиран от "Фокус".

По Черноморието облачността ще е променлива. На отделни места със слаби превалявания. Ще духа слаб до умерен предимно северен вятър. Максималните температури ще са 24°-26°. Вълнението на морето ще е 1-2 бала. Температурата на морската вода е 22°-24°.

Над планините ще е предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста облачност и на отделни места са възможни слаби превалявания и прегърмявания. По билата ще духа умерен вятър от север-североизток. Максималната температура на 1200 м ще е 23°, а на 2000 м - около 14°. 

Сподели:

Коментари (0)

Рюте към Гюров: Разчитаме на България за сигурността на Източния фланг и Черноморския регион

Рюте към Гюров: Разчитаме на България за сигурността на Източния фланг и Черноморския регион

"Черно море беше коридор за търговия. Сега е арена на геополитически сблъсъци", заяви българският премиер

Нанков към МРРБ: ББР плаща по заявления от кабинета “Желязков", служебният не е направил нищо

Нанков към МРРБ: ББР плаща по заявления от кабинета “Желязков", служебният не е направил нищо

"Очаквам от служебния кабинет същата безпристрастност при подаване на заявленията за плащане към ББР, каквато имаше досега - да няма “наши” и “ваши” кметове"

ПП пуска 1 милион вестника с Протокол за  ликвидация на корупцията

ПП пуска 1 милион вестника с Протокол за ликвидация на корупцията

„България не е бедна страна, а е безобразно крадена!"