24 Юни, 2026

Президентът връчи мандата на Бойко Борисов

Президентът връчи мандата на Бойко Борисов

Президентът връчи мандата за съставяне на правителство на ГЕРБ. Бойко Борисов ще е новият премиер, пише в документа. Указът е под номер 243.
"Връчвам указа с надеждата за ново ниво на стабилност. Очаквам ГЕРБ да продължи с дебатите, за да бъде съставено правителство, което да работи по приоритетите ", заяви президентът. Плевнелиев пожела успех на ГЕРБ.

Сподели:
Румен Радев: Самолетите на САЩ напускат летището в София

Румен Радев: Самолетите на САЩ напускат летището в София

На 29 май кабинетът прие решение за удължаване до 30 юни 2026 г. на срока на пребиваване на самолетите в България

МВР награди с плакет простреляния в САЩ български полицай

МВР награди с плакет простреляния в САЩ български полицай

Кристиян Иванов от полицията на Атлантик сити бе тежко прострелян на 3 юни по време на полицейска операция на North Florida Ave

Делян Добрев напуска политиката: "Време е ново поколение да поеме щафетата"

Делян Добрев напуска политиката: "Време е ново поколение да поеме щафетата"

Добрев е депутат от ГЕРБ 17 години с малки прекъсвания и е един от близките хора на Бойко Борисов, който го подкрепя за решението

Коментари (0)