Моя колежка, която работи в музея “Самуилова крепост” до Петрич ми каза, че е видяла Петко Сертов миналата събота по обяд, съобщи пред “24 часа” директорът на НИМ Божидар Димитров.
Сертов се е разходил из крепостта с още един мъж, според служителката.
Днес бе лансирана и версията, че бившият шеф на ДАНС е преминал в Гърция, откъдето е излетял за САЩ. Според бившия вътрешен министър Цветан Цветанов тази версия е неправдоподобна, предвид начина, по който работят американските служби за сигурност.
Както е известно, Сертов е в неизвестност от миналия петък. а камери на българо-гръцкия ГКПП Кулата Промахон са засекли колата “Опел Астра”, с която е пътувал Сертов, да минава в Гърция.
Още от България
Вили Лилков: Zлото може да бъде преборено само с общ фронт срещу Радев, без предварителни условия
"Слушайте и помнете! Нито една партия или коалиция не може сама да се пребори с това Zло, което си причинихме всички, нито една партия или коалиция не може да спечели президентските избори и да спре опасния завой, който започват Румен Радев и болшевиките около него"
Анна Бодакова: Не сме гласували за по-малко Сарафов
От „Демократична България“ предлагат срокът за дисциплинарни производства да бъде увеличен на две години, а магистрати с висящи дисциплинарни процедури да не могат да избегнат санкции чрез подаване на оставка
Калина Андролова: Чакаме да видим какво Румен Радев ще каже на Урсула
"Дали, че ще подкрепяме Киев до последна капка кръв или че няма да покрепяме Киев оттук нататък с нищо и никога!", пише тя