18 Юни, 2026

Протестиращ плаши да се пали, Мая Манолова го спира

Протестиращ плаши да се пали, Мая Манолова го спира

 

Наложи се лично заместник-председателят на НС Мая Манолова да разговаря с мъжа в кабината, в която се раздават пропуските за парламента.

Тя бе посрещната с бурни освирквания и възгласи „Червени боклуци" и „Оставка" и по-късно си тръгна пеша от Народното събрание.

Стотици протестиращи бяха оградили кабината за пропуски и Манолова, надуваха свирки, развяваха знамена. Протестиращите използваха и много нецензурни изрази.

В крайна сметка зам.-шефката на парламента направи безуспешен опит да разгоря с протестиращите.

Мая Манолова заяви, че тя е "избрана от Кюстендилска област от повече хора от тези 200 души, които стоят пред парламента". Тя си тръгна пеша от сградата и заяви, че отива на черква.

Съпровождана от полицията и журналистите, тя отиде на църква. „Аз ходя всеки ден на църква, това не е изключение", каза Манолова на влизане в храм-паметник „Св. Александър Невски".

През това време репортер бе блъснат и падна на земята, но няма наранявания. 

 

Сподели:
 Бойко Рашков: Прокуратурата участва в омертата за „Баба Алино“, може да поискаме оставката на този  и.ф. шеф на ДАНС

Бойко Рашков: Прокуратурата участва в омертата за „Баба Алино“, може да поискаме оставката на този и.ф. шеф на ДАНС

„Ако Невзоров участва в процеса срещу Коцев със запазена в тайна самоличност, това е хипотеза, която законът изрично посочва при какви условия тази мярка се взема. Не е ясно каква е тази опасност“, заяви той.

Форум за демократично действие: България да подкрепи санкциите срещу руския патриарх - той е един от вдъхновителите на агресията срещу Украйна

Форум за демократично действие: България да подкрепи санкциите срещу руския патриарх - той е един от вдъхновителите на агресията срещу Украйна

Вярно ли е, че решението да се поиска изваждането на Кирил-Гундяев от санкционния списък е взето не след консултации със специалните служби, а след допитване до българския патриарх Даниил , питат участниците във форума

Омбудсманът Делчева: Постоянно съм кандидат за служебен премиер, сега искат да бутна и главния прокурор

Омбудсманът Делчева: Постоянно съм кандидат за служебен премиер, сега искат да бутна и главния прокурор

„Това е поредният списък, в който политиците се опитват да вкарат институцията на омбудсмана, което за мен означава, че това е поредният опит тя „да се изцапа.“

Коментари (0)