Пред прозорците на управляващите те отново ще им кажат, че трябва да си ходят, защото техният кредит на доверие вече е изчерпен.
След това е предвидено и шествие до сградата на Съдебната палата, където „едни възпитани хора ще кажат „добро утро” на господин Цацаров и неговите бъдещи клиенти”.
При снощните протести бяха арестувани трима души. Въпреки лошото време, недоволни от сегашното управление се събраха пред сградата на Министерския съвет. Малко по-късно те тръгнаха по традиционния си маршрут през Орлов мост и партийните централи. Заради дъжда обаче блокадата на улиците беше вдигната по-рано от обичайното.
Още от България
МВнР към Скопие: Ива Михайлова трябва да получи достъп до навременно и адекватно лечение
"В случая с Ива Михайлова обръщаме внимание на зачитането на правото на живот, забраната за нечовешко и унизително отношение, както и на осигуряването на ефективни правни средства за защита"
Приключва двойното обозначаване на цените в левове и евро
Търговците могат да продължат да посочват и левовата равностойност, но това ще е доброволно - ако смятат, че по този начин улесняват потребителите
Африканска чума по свинете, БАБХ призовава: Не купувайте! Не докосвайте! Сигнализирайте!
Труповете на животни трябва да бъдат обезопасени, изследвани и отстранени единствено от компетентните екипи