Протестите на служителите в сектор „Сигурност" продължават, докато техните искания не бъдат удовлетворени.
Снощи, в третия пореден ден, центърът на столицата беше под обсада от служители на МВР, въпреки заплахите от наказания. Снощи те се събраха само на едно място – „Орлов мост" и блокираха движението по „Цариградско шосе".
Протестът беше съгласуван с общината и този път служителите на реда периодично пропускаха колоните от автомобили.
И в други градове на страната полицаите блокираха кръстовища и улици. Сред тях бяха Пловдив, Бургас, Хасково, Враца.
Още от България
Румен Радев постави под общ знаменател патриарсите и армиите на Русия и България
Българската армия обаче не извършва военни престъпления, за разлика от руската
Радев нарече държавната сметка за 2026 г. "бюджет на реалността"
Премиерът коментира, че са се консултирали с водещи икономисти и няма как рязко да се слезе до 3% дефицит. „Тези, които имат най-голяма вина за този дефицит, те крещят най-много", смята премиерът
Затвориха Кресненското дефиле след като паднал валяк удари автомобил
Автомобилният трафик се пренасочва през прохода „Предел“, като към момента се е образувала опашка от около 5 км. на АМ „Струма“ преди пътен възел Симитли