37-годишната Стефания Сиуфа, която бе задържана за убийството на 43-годишния българин Йордан Петров, е пусната на свобода. Тя бе задържана за една нощ в полицейски участък в Атина след фаталния инцидент, съобщава "Български новини".
Инцидентът стана в сряда в атинския квартал Колонаки, близо до дома на министерската дъщеря, която току-що била паркирала автомобила си. Без да се огледа, тя отворила вратата на колата си, но точно тогава 43-годишният българин минавал с мотоциклета си и се ударил във вратата на автомобила. Той издъхнал на място.
Министерската дъщеря изпаднала в паника и започнала да крещи за помощ. Нейна приятелка се свързала с бърза помощ и полицията.
Още от България
Бойко Рашков: Прокуратурата участва в омертата за „Баба Алино“, може да поискаме оставката на този и.ф. шеф на ДАНС
„Ако Невзоров участва в процеса срещу Коцев със запазена в тайна самоличност, това е хипотеза, която законът изрично посочва при какви условия тази мярка се взема. Не е ясно каква е тази опасност“, заяви той.
Форум за демократично действие: България да подкрепи санкциите срещу руския патриарх - той е един от вдъхновителите на агресията срещу Украйна
Вярно ли е, че решението да се поиска изваждането на Кирил-Гундяев от санкционния списък е взето не след консултации със специалните служби, а след допитване до българския патриарх Даниил , питат участниците във форума
Омбудсманът Делчева: Постоянно съм кандидат за служебен премиер, сега искат да бутна и главния прокурор
„Това е поредният списък, в който политиците се опитват да вкарат институцията на омбудсмана, което за мен означава, че това е поредният опит тя „да се изцапа.“