19 Юли, 2025

Радан Кънев дава на съд жълта медия за клевети и измислици

Радан Кънев дава на съд жълта медия за клевети и измислици

Лидерът на ДСБ и съпредседател на Реформаторския блок Радан Кънев дава на съд медия, която го е обявила за гей. Това обяви политикът  чрез профила си във „Фейсбук“.

По-рано днес електронна медия публикува „потресаващи факти, за които едва ли някой е подозирал“. Те гласят, че Радан Кънев е един от летописците на гей обществото у нас.

В отговор на скандалните писания лидерът на ДСБ  Радан Кънев написа на личната си страница в интернет:

"Все още нямам сестра... но имам дългогодишна връзка с мъж, когото не познавам (и който може би не съществува).

Не, не мисля, че "гей" е обида, макар да е твърде невярно и публикувано с цел да бъде обидно. Но обвинението в извънбрачна връзка с американски адвокат е обида. Така че този път ще се съдим...

Отделно - тази просташка атака не е срещу мен. Не съм толкова важен. Тя е срещу възможността независими хора, за които не можеш да "извадиш" нищо, освен измислен любовник в Америка, да участват в политиката. И да играят дори скромна роля на реформатори и коректив на всеобщата медийно-властова свинщина.

Е, няма да мине."

Сподели:

Коментари (0)

Божанов: Търсим аргументация за вот на недоверие най-рано през септември

Божанов: Търсим аргументация за вот на недоверие най-рано през септември

Ролята на вота на недоверие не е просто да напишем на 10-15 страници колко е лошо правителството и това да бъде поредният вот, който е пропаднал, обясни съпредседателят на "Да, България" и зам.-председател на ПП-ДБ

Движението по път II-82 София – Самоков при км 74 е в едната лента

Движението по път II-82 София – Самоков при км 74 е в едната лента

Временно движението на  АМ "Струма" в посока Благоевград /км 39/ в района на Долна Диканя се осъществява в изпреварващата лента поради авария на ТИР в активната лента

Атанасов за задържането на Коцев: Това е политическа операция за разбиване на опозицията

Атанасов за задържането на Коцев: Това е политическа операция за разбиване на опозицията

Съпредседателят на ДБ коментира още, че повод за атаката срещу "нас е една кръгла маса, която организирахме от "Демократи за силна България" като начало на процес за излъчване на общ кандидат на демократичните сили за президентските избори"