20 Май, 2026

Радан Кънев: Георги Кадиев лъже, че имаме връзки с Делян Пеевски

Радан Кънев: Георги Кадиев лъже, че имаме връзки с Делян Пеевски

Така лидерът на ДСБ Радан Кънев опроверга но Нова ТВ обвинението на червения депутат, че между Реформаторския блок и Делян Пеевски има контакти и протичат връзки.

 Публичната среда стана изключително мръсна, имам професионални възможности да се защитавам и не искам да участвам в такива игри, категоричен бе Кънев. Той определи и като „пълни глупости и типичен пример за мръсната среда в която живеем” и измислицата на столичен вестник, че  реформаторите се издържат от субсидията на Кунева и нейната партия.

 Пари от субсидията на нито една партия не влизат в блока, каса на блока няма. Всички лица и експерти работят напълно безплатно. Не се притеснявам, че ще бъдем от тук нататък атакувани непрекъснато, каза  лидерът на ДСБ и определи атаката срещу Трайчо Трайков като класическа политическа акция.

 Изявлението на  Стоян Мавродиев като шеф на Комисията за финансов контрол е политизирано. Държавните регулатори в България са инструмент за политически натиск, посочи още Кънев.

Сподели:

Коментари (0)

НС прие и трите законопроекта за промени в НПК, на първо четене

НС прие и трите законопроекта за промени в НПК, на първо четене

Предвижда се задължителен съдебен контрол за обоснованост и законосъобразност върху постановленията за прекратяване или спиране на наказателно производство за корупционни престъпления, извършени от лица, заемащи публични длъжности

Правосъдният министър уволнява шефката на Агенцията по вписванията, дава я на прокуратурата

Правосъдният министър уволнява шефката на Агенцията по вписванията, дава я на прокуратурата

"В публичното пространство се появиха данни за изхвърляни документи с лични данни на граждани и вътрешна служебна кореспонденция"

Омбудсманът настоя за спешни мерки в защита реституцията на земеделските земи

Омбудсманът настоя за спешни мерки в защита реституцията на земеделските земи

Велислава Делчева препоръчва възстановяване на ограничителния режим за разпореждане със земите, определяне на краен срок за приключване на поземлената реституция, преразглеждане напротоколите за определяне на остатъчния поземлен фонд и ускоряване на законодателните промени