След изборите той пусна във фейсбук Willie Nelson - "Me and Paul"
Не се получи. Политическите последици - утре. Анализите - през идните седмици. Това написа във фейсбук профила си Радан Кънев часове след края на изборите снощи.
В текста си той казва още:
Няма как да изброя всички. Надявам се да ви видя скоро и да благодаря лично. Целият екип на щаба беше невероятен.
Все пак има трима, които държа да спомена. Трайчо, Марто - беше чест да обиколим страната заедно.
И Марио (да, повечето не знаете #кой е...) - без теб отдавна да ни няма. Пич, ти заслужаваш да си ни шеф скоро. Не знам дали ние го заслужаваме.
Радан Кънев споделя и изпълнение на "Me and Paul" на Уили Нелсън и цитат от текста на песента: We received our education, in the cities of the nation, с което уверява, че е научил уроците, дадени му от хората на вота.
Още от България
Радев: Докато някои ни атакуват от плажовете, продължаваме да работим неуморно
Премиерът е категоричен, че не лъжат европейските ни партньори и категорично България не е в изолация
Променят средносрочната бюджетна прогноза за 2026–2028
Предвидено е министрите да обсъдят и отпускането на допълнителни средства по бюджета на Народното събрание за 2026
Росен Стоянов: Въпросът е защо се издигат некачествени кандидати за президент
Толерансът към това управление ще свърши когато хората се върнат от ваканция и се изправят пред новите предизвикателства