"И теменужките изсъхнаха от срам", коментират поведението на лидера в социалната мрежа
Лидерът на ДСБ Радан Кънев пусна във Facebook отговор по повод нарочната позиция на преговорния екип на ГЕРБ. В нея той приветства решението на партията на ГЕРБ да преосмисли прекратяването на преговорите и споделя, че може би е разумно лидерите на РБ да преговарят с председателя на ГЕРБ Бойко Борисов. Радвам се, че ГЕРБ са преосмислили прекратяването на преговорите. Това е разумната и отговорна позиция, написа във Facebook лидерът на ДСБ Радан Кънев.
"След получаване на покана от страна на ГЕРБ, Председателството на РБ ще определи екип за преговори, на основата на взаимност и равнопоставеност. Може би действително е разумно да преговарят лидерите на РБ с Председателя и ръководството на ГЕРБ.
Съставянето на реформаторски кабинет е необходимо не за нас или ГЕРБ, а за възстановяване на законността и стопанското развитие на страната ни“, написа Кънев в социалната мрежа.
След като сутринта по телевизията бившият говорител на блока директно обвини ГЕРБ , че са нагласили провала на преговорите, от преговорния екип на партията на Бойко Борисов го посъветваха да мери приказките си, на които не е присъствал, и вместо да обикаля по телевизиите, да дойде на преговори.
„След получаване на покана от страна на ГЕРБ, Председателството на РБ ще определи екип за преговори, на основата на взаимност и равнопоставеност.
Още от България
Радан Кънев: Няма кандидатура на Андрей Гюров за президент, така че няма как да я подкрепим
"Ще работим за единен кандидат на демократичната опозиция , но е рано да се говори за име"
Ивайло Мирчев: Прокуратурата и службите нехаят, дори министър Демерджиев понякога е сам в битката срещу Пеевски
“Прогресивна България” досега действа доста плахо
Атанас Атанасов се оттегли като председател на ДСБ: Уволнявам се, но оставам в запаса
Според него най-важната битка, която предстои, са президентските избори през тази година