Държавният глава Румен Радев посети средното училище "Петко Рачов Славейков" в Кърджали. Учебното заведение е едно от най-големите в страната, с 1 700 ученици и близо 200 преподаватели. Президентът Радев получи и символа на училището Златен бухал, който стана и посланик на учебното заведение.
Той коментира въпроса за оставката на председателя на БСП Корнелия Нинова и оттеглянето на Цветан Цветанов от политическия живот на ГЕРБ, президентът коментира така. "В ден на такъв прекрасен празник, с тези невероятни деца, искам да кажа, че нашите политици трябва да обръщат повече внимание на децата, а не на техните вътрешни партийни проблеми. Това е истината. Към това ги призовавам. Тогава, когато фокусът им бъде насочен към обществените процеси, които са в полза на нашите деца, няма да имат такива вътрешни проблеми", заяви Радев.
България
Радев с "безценни" съвети към управляващи и опозиция: Ако обръщат повече внимание на децата, няма да имат вътрешни проблеми
Автор: Димитър Иванов
Румен Радев
Президентът посети едно от най-големите училища в в страната в Кърджали
Фактор

Коментари (0)