21 Март, 2026

Рашидов: Кафето е за кеф, а не е за помияри

Рашидов: Кафето е за кеф, а не е за помияри

ДПС и ГЕРБ си помагат, когато имат интерес. Кафето е за кеф, а не е за помияри. Това заяви бившият министър на културата Вежди Рашидов в ефира на Нова телевизия по повод изпитото кафе между Бойко Борисов и Лютви Местан в Кърджали.

България е силиконова държава, каза още той.

Не може по телевизиите да има само съпруги на футболисти. За 25 години името на Владимир Димитров-Майстора не се появи по нито една телевизия. Животът ни стана безсмислено жълт. Ние сме сбъркани, ние непрекъснато имаме оправдания. Управляват ни идиоти, управляващите ни са неграмотни.

"На Христо Стоичков трябва да стане академик, а не доктор хонорис кауза. Той има златен крак и заслужава титлата от Пловдивския университет", заяви Рашидов.

По думите му Волен Сидеров не е патриот и попита дали той е по-малък патриот от него, защото съм платил данъци..

Сподели:

Коментари (0)

Заявленията за гласуване извън страната надхвърлиха 37 000

Заявленията за гласуване извън страната надхвърлиха 37 000

Най-много са подадените заявления за Турция – над 8500, Великобритания – 6300, Германия – 4500, и почти 3000 – в САЩ, а само едно е подадено в Чили, така е и във Филипините и Доминиканската република

Божидар Божанов: Оптимист съм, че изборите ще бъдат честни

Божидар Божанов: Оптимист съм, че изборите ще бъдат честни

Санитарният кордон този път трябва да сработи, включително срещу някой нов Пеевски

Иван Демерджиев: Пускат фалшиви новини, че се намесвам в работата на МВР

Иван Демерджиев: Пускат фалшиви новини, че се намесвам в работата на МВР

"В сряда “медии” или по-скоро партийни официози, базиращи информацията си на анонимния сайт Rodopi 24, базиран в Кърджали.. пускат фалшиви новини, че се намесвам в работата на МВР", заяви бившият вътрешен министър и кандидат за народен представител от "Прогресивна България"