28 Април, 2026

Райчев: ГЕРБ ще са първи на евровота

Райчев: ГЕРБ ще са първи на евровота

ГЕРБ ще са първи и най-вероятно ще вземат един мандат повече на евровота на 25 май. Ако гласуват повече хора – ще има повече партии, по моята прогноза ще гласуват между 2,6 млн. и 3 млн. души и в европарламента ще влязат 4 партии. Това каза в ефира на бТВ социологът Андрей Райчев по повод предстоящите избори за евродепутати.

Попитан дали правителството ще изкара пълния си мандат, социологът каза, че то е възникнало, за да удари Борисов. Ако те смятат, че са ударили Борисов, то те ще се разпаднат, защото е безумен съюзът между ДПС и Атака. Има два варианта или ще оцелеят до общинските избори или до есента, каза още той.

В България има два случая, при които българина гласува – или ходи и гласува от отвращение или ходи и гласува за ново чудо като Царя и Борисов. Задкулисие има и ще има, сега трудовият човек вижда един – два техни проекта, а скоро ще има само такива. Единственият изход на българинът е да се сдружава с други трудови хора. Богатите винаги ще искат да си вземат държавата и ще се опитват чрез създаването на партии, заяви Райчев.

Сподели:

Коментари (0)

Нинова се ожали: Спасих БСП от мафията и червените милионери, а те ме изключиха, за да трупат пачки

Нинова се ожали: Спасих БСП от мафията и червените милионери, а те ме изключиха, за да трупат пачки

Лидерът на "Непокорна България" гузно мълчи, защо на парламентарните избори получи под 2% доверие от избирателите

"Прогресивна България“ готви кабинет, депутатите обещават справедливост и тежки решения

"Прогресивна България“ готви кабинет, депутатите обещават справедливост и тежки решения

Формацията залага на бързо съставяне на правителство, съдебна справедливост и спешни мерки срещу инфлацията

Две държави, два свята: еуфория в Унгария, тишина в България...

Две държави, два свята: еуфория в Унгария, тишина в България...

Старата гвардия задушава демокрацията, време е за млада кръви