4,50 писаха от Реформаторския блок на министрите си в кабинета след първите 100 дни на управлението му. Някои от реформите вече имат лица – здравната, съдебната, похвали ги в ефира на ТВ 7 депутатът Вили Лилков.
Той отбеляза, че Реформаторите нямат проблем с комуникацията със своите министри и даде добър пример с Петър Москов и Тодор Танев. Разкритикува обаче финансовия министър Владислав Горанов, който е от ГЕРБ, заради заема от 16 млрд. лв., с който изненада коалиционните партньори и влоши отношенията между партньорите в коалицията.
Горанов допусна голяма грешка и то за втори път, след като по същия начин подходи и с пенсионните фондове, но иначе няма никакви пазарлъци, това е правилен подход и ние ще го подкрепим, посочи Лилков.
Според него предложението на министър Москов за избори три в едно е нереалистично.
Ще има местни избори и едва ли след тях ще се появи основание у опозицията да поискат предсрочни парламентарни избори. Мисля, че партиите, които са управлението, коментира депутатът.
Още от България
Атанас Атанасов се оттегли като председател на ДСБ: Уволнявам се, но оставам в запаса
Според него най-важната битка, която предстои, са президентските избори през тази година
Божанов пред форума на ДСБ: ДБ е най-силният проевропейски, дясноцентристки глас в българската политика, нямаме право на снишаване
"България не може да бъде слабото звено в периферията на Европа - не може да бъде троянски кон - руски, китайски или нечий друг"
Мантинелата край Карнобат е проектирана да задържи автомобил до 1600 кг.
Ограничителните системи съответстват на изискванията от 2014 година, когато е извършен ремонтът на участъка - сега те се подменят с нови