Нашето мнение е, на РБ, да се търси вариант за изполване потенциала на 43-ия парламент и евентуално да се състави ново правителство с дясноцентристки профил", заяви председателят на ПГ на РБ Найден Зеленогорски.
Реформаторите се готвят да обсъждат дали да вземат мандат, или да подкрепят Патриотите. Какво решение ще вземат, ще е ясно утре на техния Изпълнителен съвет.
"Най-вероятно утре ще има Изпълнителен съвет на Реформаторския блок и ще обсъдим всички възможности. Най-страшното би било да хвърлим България в жестока криза, да я оставим в безвластие седем-осем месеца в тази изключително тежка среда на големи предизвикателства",, каза Зеленогорски.
Още от България
Самосвал с вдигнат кош се блъсна и заклещи в мост до Китен
Водачът, 31 годишен бургазлия, е тестван за употреба на алкохол и наркотици - и двете проби са отрицателни
Извънредно от Министерския съвет: Радев с нови мерки за цените, бизнеса и хазната
Затягаме контрола върху ценообразуването и качеството на храните, работим върху подобряването на бизнес климата и условията за правене на бизнес, подчертава премиерът
ПБ осъди палежа при българското посолство в Скопие като престъпление
Изразяваме своята загриженост за ефекта от това посегателство срещу България върху българската общност в Северна Македония и върху способността на македонските българи без страх да отстояват своята идентичност и права, заяви заместник-председателят на парламента Иван Ангелов