Родители сигнализираха, че децата им са нахапани от дървеници в детска градина „Юрий Гагарин” в град Годеч.
Антония Костова-Славчева, която има близнаци в градината, се е сблъскала с проблема още в началото на лятото. Децата били нахапани, едно от тях развило алергия. Тя обезпаразитила вкъщи. Когато пуснала наесен децата отново на градина, едно от тях отново било нахапано.
Същият проблем има и друга майка, тя показа нахапаните места по гърба и краката на детето си. Пъпките се появили три дни, след като то започнало да посещава градината. По думите ѝ има група във „Фейсбук”, в която и други родители са сигнализирали за проблема.
Директорката на градината Зорка Александрова е категорична, че дървеници в градината няма.
„Юрий Гагарин” е едно бисерче в нашия град. Оборудването е порядъчно, чисто е и за децата се грижат 19 души персонал”, обяви Александрова.
Тя обяви, че други оплаквания освен от Славчева не е имало. Същото потвърди и зам.-кметът на Годеч Надя Сотирова.
Напиши коментар
Напиши коментар
Иво Папазов: Мария Карафизиева – моята съпруга и голяма тракийска певица – ни напусна
- 27 Декември, 2025
"Моля ви да уважите тишината и скръбта на семейството ни в този тежък момент. Поклон пред светлата ѝ памет", написа още той
Васил Терзиев: Осигурихме чистотата в 9 района без компромис с обществения интерес
- 27 Декември, 2025
Нашият подход е прагматичен – гледаме ресурс, гледаме риск, гледаме резултат.
Почина съоснователят на "Екогласност" и СДС Деян Кюранов
- 27 Декември, 2025
" Борбата му за свобода завинаги ще е в спомените ни“, написаха от Центъра за либерални стратегии


Коментари (0)