27 Март, 2025

Лазаров чете "лекция" за провала на либералния модел, внушава да си сътрудничим с Русия за тероризма

Лазаров чете "лекция" за провала на либералния модел, внушава да си сътрудничим с Русия за тероризма

Ню Йорк не е случаен град и специално „Манхатън”, там са съсредоточени банки, там е представителството на всички мощни еврейски организации.

Трябва да сътрудничим с Русия в борбата с тероризма. На това натърти в студиото на „Тази сутрин” на Би Ти Ви бившият главен секретар на МВР, сега съветник в „Атака”, Светлозар Лазаров. Едно си баба знае, едно си бае. Няма негово тв участие, в което да не говори за тази държава.

Причината за това така мечтано от него сътрудничество  е, че …атентаторът от „Ню Йорк” е узбек. Заяви го съвсем сериозно. 

"В Стокхолм, в Санкт Петербург , в Истанбул ", атентаторите са узбеки, отбеляза  велемъдро той.

„Потвърждава се това, което аз обяснявам за инфрструктурата на „Ислямска държава”в страните от бившия СССР . Какви изводи можем да направим?  Ясно и очевидно е, че има много добре изграден инфраструктура за пренос на това тежко, но наистина жестоко явление”, обясни мъгляво той.  
 

С менторски тон Лазаров изнесе лекция, както я определи водещият Антон Хекимян, за провала на либералния модел в света. Даде щедро акъл на Доналд Тръмп и европейските лидери как да утвърдят консервативния модел, защото либералният модел се провалил.
Терористичният акт имал тежко въздействие върху политическата система. Лазаров не обръщаше много внимание какво го питат, говореше си каквото си знае.

Ню Йорк не е случаен град и специално „Манхатън”, там са съсредоточени банки, там е представителството на всички мощни еврейски организации.От там тръгват всички американски президенти. Казвам го от първо лице , единствено число. Така, че имайте предвид, това не е случайно

   
Сподели:
Затварят пътя София-Варна за час: От „Терем – Хан Крум“ за танкова техника са на протест

Затварят пътя София-Варна за час: От „Терем – Хан Крум“ за танкова техника са на протест

Всеки ден от 10:00 до 11:00 часа те ще блокират кръстовището на главния път София-Варна. Протестните действия са заради редовно забавяне на изплащането на трудовите възнаграждения.

Мирчев пита премиера: Поканена ли е България, ще участваме ли на срещата в Париж?

Мирчев пита премиера: Поканена ли е България, ще участваме ли на срещата в Париж?

Време е България да спре да бъде пасивен наблюдател. Страната ни заслужава активна и достойна позиция при вземането на важни решения за сигурността и бъдещето на Европа!

Божидар Божанов: Привлечен  съм  в прокуратурата като обвиняем

Божидар Божанов: Привлечен съм в прокуратурата като обвиняем

Депутатът от ПП-ДБ няма съмнения за изцяло пропагандния характер на настоящото обвинение и няма притеснения за неговия изход