Сигнал срещу него преди няколко седмици са подали цели четири служителки. Първо е получен сигнал от една от служителките, а след като е започнало разследване, по време на което още три млади жени са се престрашили и са дали показания. При три от служителките има блудствени действия, а при четвъртата - опит за изнасилване. Това се е случило от края на 2010 г. до преди няколко месеца.
Даскалов е директор на "Напоителни системи" от три години. Разследващите смятат, че потърпевшите служителки са повече, но останалите отказват да признаят. На Даскалов е наложена мярка за неотклонение парична гаранция в размер на 5000 лева.
По случая работят служители на сектор "Криминална полиция" и Районно управление "Полиция" - Пазарджик. Разследването е под наблюдението на Районната прокуратура.
Вероятно държавното обвинение ще поиска временно отстраняване на Даскалов от работа.


Коментари (0)