Днес минималните температури у нас ще бъдат от 0 до 5 градуса, максималните - между 8 и 13 градуса.
През деня облачността ще бъде значителна. Преди обед главно в Западна България, а около и след пладне на много места в страната ще превали дъжд, в планините - сняг, по високите полета дъжд и сняг.
Попродължителни ще бъдат валежите около и над планините. Ще има значителна облачност и ще превалява слаб сняг. Билата често ще са в мъгла. Ще духа слаб вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 3°, на 2000 метра – около минус 5°.
Над Черноморието ще има значителна облачност, но само на отделни места ще превали слаб дъжд. Максимални температури на въздуха: 9 °-10°. Температура на морската вода е 8-9°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Привечер от северозапад от ще започне процес на разкъсване и намаление на облачността.
Още от България
Току-що научих, че олиото в Сърбия е с четири евроцента по-евтино, отколкото в България. Бесен съм!
"Та лелята на Джокович казала на Сретан, че заплатата на Джокович била незнамсиколко. Смятай! Къде са сърбите, къде сме ние…", пише той
Удължиха с месец бедственото положение край завод „Емко“
Причината е наличието на невзривени остатъци след експлозията в един от складовете за боеприпаси
Гюров: Йотова трябва да свика Консултативния съвет за национална сигурност
"Сигурността ни не се гради върху “традиционно добрите отношения” с режим, който отправя предупреждения към нас, а върху подготвени институции и предвидима позиция пред съюзниците ни", написа той