2 Март, 2026

Щерката на Митко Цонев: Отказах на Бареков за листите, щях да навредя на татко

Щерката на Митко Цонев:  Отказах на Бареков за листите, щях да навредя на татко

"В брака си открих, че съм фашист, а не комунист", призна дъщерята на Митко Цонев - Деси Цонева, пред Нова тв.

"Ужасно е, когато на едно дете му се дава всичко наготово, както е било при бившия ми съпруг. Например тортата за рождения му ден се е карала директно от Виена. Да знае, че може да получава най-доброто без усилия, това не е най-доброто за едно дете", коментира Цонева по повод разпада на брака си с Янчо Таков.

Тя призна още, че е сред учредителите на ББЦ и подкрепя Николай Бареков. "Осъзнах, че мога да навредя на баща си. Иначе със сигурност щях да съм в листите на партията сега", каза щерката на тв журналиста Димитър Цонев.

"Обещах на Тошо Славков, че повече няма да споменавам името му, той и другите мои приятели повече не съществуват за мен. Поради случилите се ситуации с детето ми, вместо да ме защитят, те ме нападнаха", каза още Деси.

Сподели:

Коментари (0)

Нейнски: Знаехме, че Тръмп ще удари Иран, това е риск за съседните държави и за България

Нейнски: Знаехме, че Тръмп ще удари Иран, това е риск за съседните държави и за България

Сега за нас е важно какъв ще е Иран след Али Хаменей. Въпросът е да не се допусне хаос, да няма напрежение в района, както и да няма бежански поток, заяви служебният външен министър

Емил Дечев: От 28 директори на РВДР смених 23, в МВР няма да има "наши" хора, които ще пазим

Емил Дечев: От 28 директори на РВДР смених 23, в МВР няма да има "наши" хора, които ще пазим

Министърът е категоричен, че в МВР няма да има "техни" и "наши" хора, декларира, че не е политически обвързан с никаква формация

Велизар Шаламанов: В Кризисния щаб на външното министерство за българите в чужбина тече трескава работа

Велизар Шаламанов: В Кризисния щаб на външното министерство за българите в чужбина тече трескава работа

Щабът е създаден около Ситуационния център на Министерството на външните работи и се подпомага от дирекциите, отговарящи за страните в региона, както и от консулските служби