26 Януари, 2026

Сидеров гневен: Отстраняването ми анулира управленската коалиция

Сидеров гневен: Отстраняването ми анулира управленската коалиция

Волен Сидеров

Сидеров попита Бойко Борисов дали се отказва от неговия подпис под споразумението.

Лидерът на "Атака" Волен Сидеров обвини коалиционните партньори, че рушат управлението с отстраняването му от председателския пост на парламентарната група на "Обединени патриоти".

Същевременно потвърди, че той самият държи да бъде довършен мандатът.

"Решението анулира управленската коалиция, заличава една част от нейното заглавие", заяви Сидеров пред Нова телевизия.

По думите му отстраняването му е подготвяно месеци преди това.

"Да пораснат", препоръча лидерът на "Атака" на коалиционните си партньори от ВМРО и НФСБ. 

Те демонстрирали с отстраняването му "комплекса към родителя, който е създал нещо".

"Всички тийнейджъри минават тази фаза, бунтуват се към родителя", анализира психологията на скандала Сидеров.

Сидеров отправи и въпросите си към ГЕРБ и лидера му Бойко Борисов, когото попита дали се отказва от неговия подпис под споразумението. 

Сподели:

Коментари (0)

Пеевски: Отложената ратификация на членството ни в Съвета за мир е много лош сигнал

Пеевски: Отложената ратификация на членството ни в Съвета за мир е много лош сигнал

"Трябва ясен отговор на въпроса поддава ли се българският премиер на натиска от прокситата на Сорос - ПП-ДБ, еманация на завладяната държава?!"

Облачно и топло за сезона, с валежи от дъжд и условия за поледици

Облачно и топло за сезона, с валежи от дъжд и условия за поледици

Максималните температури ще са между 9° и 14°, по-ниски в Северозападна България и високите западни полета,блачно и топло за сезона, Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 47 мин. и залязва в 17 ч. и 32 мин. Продължителността на деня е 9 ч. и 43 мин.

 БНБ пуска в обращение тематично сребърно колекционерско евро

БНБ пуска в обращение тематично сребърно колекционерско евро

Тя на тема „125 години електрически трамвай в България“, в момента на пускане в обращение цената е 144 евро