10 Юли, 2026

Сидеров: Македония се гаври с нас, а Борисов мълчи

Сидеров: Македония се гаври с нас, а Борисов мълчи

Той подчерта, че не е притеснен от подобната заплаха, която отправиха към него и още няколко български политици националистите от... Според Сидеров много по-притеснително е поведението на премиера Борисов, който досега не е излязъл с позиция.

Проблемът е, че Бойко Борисов като премиер мълчи по тази тема и не заема никаква позиция срещу поведението на Македония, която краде историята ни,  краде нашата идентичност, тормози хората, които се чувстват българи. 

Сидеров призова държавата ни да реагира в Брюксел и да излезе с позиция, че Македония не може да бъде част от ЕС с подобна политика.

Лидерът на “Атака” коментира и темата за предстоящите избори догодина. Според него има реална опасност изборите през 2013 за ВНС да бъдат фалшифицирани и вотът на гражданите подменен. 

Имам информация, че в държавната фирма информационно обслужване се подготвя тази фалшификация, обясни Сидеров.

По думите му на много места се променят кадри и софтуер, а представители на ГЕРБ в районни избирателни комисии открито заявяват, че в следващия парламент ще влязат само ГЕРБ, ДПС и БСП. 

Волен Сидеров поиска спешно на “Информационно обслужване” да се направи незабавна ревизия, както и да се назначи борд от политици, който да следи за прозрачността на работата й. 

Лидерът на националистите е убеден, че  “Атака” ще влезе в следващото НС, въпреки опитите на ГЕРБ да създава фалшиви националистически партии, с цел да краде и да разбива вота.

Сподели:
България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2

България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2

Преди началото на летния сезон вече 3 милиона души са преминали през границата

"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация

"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация

Вчера за лечение в Германия беше транспортирано 12-годишно момиче с рядко заболяване на кръвта, а във вторник - пак в германска клиника беше настанено 16-годишно момче с чернодробна недостатъчност. Лечението в трите случая ще бъде заплатено от Здравната ни каса.

Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана

Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана

"Дигиталният портфейл ще е за всички - никой няма да може да влиза в социални мрежи без него - важно уточнение е, че това ще е напълно безплатно"

Коментари (0)