8 Март, 2026

Сидеров: Не съм вземал пари от ДПС, доказах го в съда

Сидеров: Не съм вземал пари от ДПС, доказах го в съда

В отговор на зрителски въпрос Сидеров категорично отхвърли обвиненията, че е държавен предател, тъй като винаги е отстоявал своята кауза, че ДПС няма място в управлението на страната. 

Аз съм се борил толкова години срещу ДПС, затова е клевета, че съм продал България на ДПС, отсече Сидеров и попита: Къде бяха политиците, когато цели 8 години ДПС управляваше заедно с Царя и БСП?

Сидеров отхвърли и обвиненията, че Атака е била финансирана от партията на Доган. По думите му тези манипулации били тиражирани от Сезгин Мюмюн, когото вече е осъдил в съда.

Приказките, че ДПС са финансирали Атака не отговарят на истината и съдът доказа, че сигналът на Сезгин Мюмюн е  фалшификат.

Той изтъкна, че политиката и личният живот не трябва да се смесват. Неговата кауза като политика не се е променила, винаги е била една и също и преди и след раздялата Капка. Сидеров обаче не скри, че винаги се е борил срещу хората с друга ориентация, които много често са обект на  скритите зависимости, да бъде изнудван и притискан за различни неща като политик. 

Волен Сидеров отново сподели, че Атака не приема нахлуването на толкова много бежанци в България. По този повод те са внесли предложение да бъде наложен мораториум. Дали той ще бъде гласуван от БСП, ДПС и ГЕРБ, за да стане реалност ще покаже кой как гледа на националните интереси. 

Внесохме мораториум за приемането на бежанци...То може да стане реалност, ако не се приеме – означава, че ДПС, БСП и ГЕРБ не са патриоти, заяви националистът и добави: Много сме патили българите от угода към велики и по-малко велики. Нека първо да се пооправим, тогава да помагаме, нашият народ винаги е бил милостив и  ще го направи, но не и в този тежък момент, посочи Сидеров.

 

Сподели:

Коментари (0)

Иранският посланик у нас: Няма риск за България, тя не е цел

Иранският посланик у нас: Няма риск за България, тя не е цел

Иран няма да се предаде под натиска на САЩ и Израел, винаги сме изразявали съжаление, че американски военни бази се намират на територия на приятелски държави

Дрон затвори летище София, блокира за кратко въздушния трафик

Дрон затвори летище София, блокира за кратко въздушния трафик

Полет от Кьолн е пренасочен и кацнал на летище Варна

Направи си сам: Странният експеримент с партията на Радев

Направи си сам: Странният експеримент с партията на Радев

С някакви блокчета от партийно "Лего" народът трябва да си сглоби партия на Румен Радев, за която 1/3 от електората изглежда вече е решила да гласува