12 Декември, 2025

Сидеров се ръкува с Валери Симеонов и ДПС, черпи всички за сина си в парламента

Сидеров се ръкува с Валери Симеонов и ДПС, черпи всички за сина си в парламента

Лидерът на "Атака" Волен Сидеров загърби политическите спорове с опонентите си и тръгна из кулоарите в парламента с бонбони и скъпи питиета, за да почерпи всички парламентарни групи без изключение, както и председателя на парламента Цецка Цачева за новородения си син. 

Двамата с Валери Симеонов загърбиха личната и партийна вражда в името на новия живот. Лидерът "Патриотичния фронт" се ръкува със Сидеров и пожела на атакиста да му е живо и здраво детето. Есемес на таткото изпратил и премиерът Бойко Борисов, сподели Сидеров.

"Премиерът ми написа поздравителен есемес. Не съм го питал дали да споделям. Но беше нещо за майсторлъка, за майсторството, че е мъжко. Нещо такова беше. Хубаво пожелание, благодарих му. Сега ще почерпя навсякъде без оглед на политическите пристрастия", коментира Сидеров. Попитан защо детето носи неговото име, призна, че решението било взето заедно с Деница: "Баща ми почина много отдавна. Има поверие да не се кръщава на починал", заяви Сидеров за избора. 

Сподели:

Коментари (0)

Разработват паникбутон в помощ на жени, подложени на домашно насилите

Разработват паникбутон в помощ на жени, подложени на домашно насилите

Висок брой на издадени заповеди за домашно насилие има в областите Ловеч, Силистра, Разград, Смолян, Шумен, Велико Търново, Плевен, Ямбол и Перник

Протест срещу опасни мантинели блокира Околовръстното на Пловдив

Протест срещу опасни мантинели блокира Околовръстното на Пловдив

Протестиращите са категорични: искат незабавно премахване на мантинелите и отказват двата временни варианти, които АПИ предлага

Символиката на българските евромонети подсилва присъствието на България в Европа

Символиката на българските евромонети подсилва присъствието на България в Европа

Монетите от 1 до 50 евроцента, изобразяват емблематичния Мадарски конник, включен в Списъка на световното културно наследство на ЮНЕСКО