12 Април, 2026

Симеонов: Да не бъдем лицемери и да си кажем, че сме в предизборна кампания

Симеонов: Да не бъдем лицемери и да си кажем, че сме в предизборна кампания

"По-добре Народното събрание да не работи, а не да се имитира дейност и да се прави кампания", коментира председателят на ПГ на ПФ Валери Симеонов пред журналисти във връзка с това, че Народното събрание няма да работи от 12 октомври до 4 ноември заради предизборната кампания. 

"Както виждате решението на парламента е вече взето. За мен е непочтено да продължава по този начин да се имитира работа на НС. Час и половина само общи приказки и предизборни лозунги вдигаме. По-добре да не бъдем лицемери и двулични към обществото и към народа. Нека да си кажем в предизборна кампания сме", заяви той и уточни, че пропуснатото може да бъде наваксано с извънредни заседания. 

Сподели:

Коментари (0)

Слънчев пролетен ден на Възкресение Христово

Слънчев пролетен ден на Възкресение Христово

Максималните температури ще бъдат между 13° и 18°, в крайните югозападни райони – до 21°

Крадци се надвикват - "Дръжте крадеца"

Крадци се надвикват - "Дръжте крадеца"

Безобразие от мащаба на договора с "Боташ" не се е случвало досега в България - при все целия дълъг списък на олигархичен произвол пред лицето на завладяните институции

Янкулов: Конституционният съд без никакво съмнение постанови, че Сарафов повече не може да  е и.д главен прокурор

Янкулов: Конституционният съд без никакво съмнение постанови, че Сарафов повече не може да е и.д главен прокурор

По думите му казусът е толкова ясен, че той не бива под никаква форма да става някаква разменна монета на политическия терен