30 Януари, 2026

Симеонов изпревари Слави - извади си разследването за мотел на границата

Симеонов изпревари Слави - извади си разследването за мотел на границата

Валери Симеонов

Попита ме един "Спят ли военни във вашия хотел?" "Да, спят", разказа патриотът

Лидерът на НФСБ се разсмя на заканата на Слави Трифонов, че ще вади разследване срещу него довечера. Той разкри, че сутринта го е причакал в парламента човек от екипа на шоуто и му задал три въпроса.

"Спят ли военни във вашия мотел?", попитал. "Да, спят", отвърнал Симеонов, който подозира, че ще се опитат да го уличат в конфликт на интереси. "Да не ги пусна, понеже са военни? Ами те си плащат!", добави той.

"Всичката му работа е некадърна - както референдумът, така и ... Може ли да правиш разследване за един ден?!", каза за Трифонов патриотът. "Сутринта ме гонеше един тук, който ми зададе три въпроса. За Малко Търново, за мотела, който от 2006 г. съм го купил и съм го пуснал миналата година - защо в този мотел има десетина войници".

Симеонов разказа, че мотелът в Малко Търново се води на фирма СКАТ.

"Той е със 160 места. Това е разследването! Какво очаквате да бъде?  Хотелът не е на Валери Симеонов, а на "СКАТ" ООД. Фирмата обаче има и кабелна телевизия, още един хотел в Златоград. Конфликтът на интереси е в това, че хора, които искат да спят там, отиват, плащат си и спят", заяви Симеонов.

"30 лева е нощувката и в тая цена им давам храна, банкет им се прави на всеки национален празник, на пристигане и на тръгване също, ползват безплатно спа център", обясни още съпредседателят на Обединените патриоти по адрес на посетителите - военни, които охраняват границата.

Симеонов не се притеснява от разследването на шоумена и само чака да си получи правото на отговор, като не изключи, чуе ли довечера клевета, да си потърси правата в съда, пише Канал3.

Сподели:

Коментари (0)

Дезертиралият Радев: Хората отдавна настояваха да направя партия, но ще е след изборите

Дезертиралият Радев: Хората отдавна настояваха да направя партия, но ще е след изборите

Според него, за да регистрира своя политическа сила, ще са нужни поне три месеца. Затова ще търси друга форма за участие във вота. 

Любопитен гост: Лисица се разходи в двора на столично училище

Любопитен гост: Лисица се разходи в двора на столично училище

По думите на директора Адриан Николов, това е първо посещение на диво животно в двора на учебното заведение, което се намира в центъра на София

Тийнейджър припада след ударна доза лекарство, взето под влияние на клипче в ТикТок

Тийнейджър припада след ударна доза лекарство, взето под влияние на клипче в ТикТок

Медикаментът, който по закон се отпуска само с рецепта, е бил купен без такава от малка аптека в центъра на Бургас. Случаят повдигна въпроси за контрола върху продажбата на лекарства.