Днес времето ще бъде слънчево и почти тихо. След обяд, главно над планинските райони от страната, ще има временни увеличения на облачността, но без валежи. Максималните температури ще са между 26 и 31 градуса, в София - около 26 градуса.
Атмосферното налягане ще остане по-високо от средното за август.
Над планините ще бъде предимно слънчево, с временни увеличения на облачността в следобедните часове. Без валежи. Ще духа умерен вятър. Максималната температура на 1200 м ще е около 21 градуса, на 2000 м - около 15 градуса.
Над Черноморието ще бъде слънчево, топло и с характерния морски бриз. След обяд ще има временни увеличения на облачността, но ще бъде без валежи. Максималните температури ще са между 26 и 29 градуса. Вълнението на морето ще е 1-2 бала. Температурата на морската вода ще е между 23 и 26 градуса.
На 26 и 27 август времето ще бъде предимно слънчево и почти тихо. Температурите ще се повишават бавно и в четвъртък - максималните ще са между 28 и 33 градуса.
Още от България
Борисов: Нужна е обща президентска кандидатура на десните партии, за да спрем личното управление
Той напомни, че ГЕРБ е партията, довела България до ключови европейски решения като приемането на еврото
Николай Ненчев: Очертава се криза в Русия - България може да бъде залята от бежанци и последиците да са катастрофални
Необходим е общ кандидат на демократичните и евроатлантически сили на президентските избори и че има нужда от широк дебат за най-подходящата кандидатура
Георги Касчиев: Още няма одит на АЕЦ Козлодуй, но ме сменят с "визия за засилване на екипите" - оставам безмълвен
Той беше сменен от поста председател на борда на директорите на АЕЦ „Козлодуй“ без да бъде уведомен от правителството