По думите на журналиста всички детайли все още не са напълно уточнени
Две седмици след като напусна Би Ай Телевизия (BiT), където беше програмен директор, журналистът Сашо Диков се върна на екран в предаването на Слави Трифонов по Би Ти Ви. Диков заяви, че ще води рубрика на запис, наречена "Нищо лично, просто Диков", чието първо излъчване беше снощи. По думите му всички детайли все още не са напълно уточнени, но в нея вероятно ще показва репортажи от парламента. Това напомня силно като формат рубриката "Стажантът", която Диков правеше в Би Ай Ти, задавайки въпроси на депутати и министри в кулоарите на Народното събрание. Очаква се да бъде излъчвана веднъж седмично - в петък.
Диков напусна Би Ай Телевизия, след като в началото на февруари се разбра, че тя има нов собственик - изпълнителният директор на продуцентската компания MediaPro Entertainment Мирослав Янев, и всички предавания на телевизията бяха спрени. Водещият беше програмен директор на медиата от май 2017 г., като заедно с това продължи да прави и своето предаване "Просто Диков".
Диков напусна Би Ай Телевизия, след като в началото на февруари се разбра, че тя има нов собственик - изпълнителният директор на продуцентската компания MediaPro Entertainment Мирослав Янев, и всички предавания на телевизията бяха спрени. Водещият беше програмен директор на медиата от май 2017 г., като заедно с това продължи да прави и своето предаване "Просто Диков".
Още от България
Божанов: Да предложиш бюджет, нечуван от времето на Жан Виденов, е да си играеш с огъня
Изглежда Борисов и Пеевски по различни начини опитват да се предложат и полегнат на новата власт, коментира съпредседателят на "Да, България"
Първият протест срещу Радев: Вместо прогнозата за 20, събраха се 3000 протестиращи - Оставка! (видео)
Въпреки жегата и отпускарския сезон първият протестен митинг срещу управлението на "Прогресивна България" се оказа успешен - хората показаха, че не са съгласни с първите действия на новата власт
Иво Христов шашна депутатите – праща родните учени обратно в Русия?
Вицепремиерът заговори отново да бъде възстановено членството на България в Обединения институт за ядрени изследвания, към който вече сме натрупали огромна сметка