22 Май, 2026

След 3 години и половина Стенли се завърна в България

След 3 години и половина Стенли се завърна в България

Стилиян Петров се прибра в България малко след 13 часа днес. Бившият капитан на националния отбор е официалният посланик на Евро 2015 за юноши до 17 години, на което страната ни е домакин.

БФС е платил ВИП-а на бившия капитан на националния отбор, който е имал дълго пътуване. Стенли е излетял в 6 часа сутринта от Бирмингам, имал е прекачване на Франкфурт, откъдето долетя в София.

Петров имаше забрана от лекарите да лети със самолет заради лечението на левкемията, която окончателно пребори. 

Той даде и  специална пресконференция в зала "Родина" на Националния стадион "Васил Левски" и стартира в 16:00 часа. Това е първото му медийно участие в България, след като се пребори с левкемията.

Сподели:

Коментари (0)

"Демократична България" внесе в НС законопроект за изцяло машинно гласуване

"Демократична България" внесе в НС законопроект за изцяло машинно гласуване

Гласуване единствено с машини както в страната, така и в чужбина на парламентарни, президентски, местни и избори за европарламент, предвиждат промените

Радев се среща с Урсула фон дер Лайен на 28 май

Радев се среща с Урсула фон дер Лайен на 28 май

На 18 май Радев се срещна с германския канцлер Фридрих Мерц

Папа Лъв XIV  изпрати благословия към целия български народ

Папа Лъв XIV изпрати благословия към целия български народ

Председателят на парламента подари на светия отец икона на Свети Иван Рилски - небесен закрилник на българския народ и основател на Рилския манастир в България