18 Март, 2026

След Би Ти Ви и продуцентите на “Нека говорят” скочиха срещу Росен Петров

 След Би Ти Ви и продуцентите на “Нека говорят” скочиха срещу Росен Петров

След като вече премина в лагера на Николай Бареков, последваха бурни реакции от всички страни. Първо медията, в която работи пет години, разпространи декларация, в която се разграничава от Петров и намеква за търсене на съдебна отговорност срещу него. 

Веднага след това реагира прохождащият лидер на “България без цензура” Николай Бареков, който скочи срещу Би Ти Ви, обвинявайки медията, че прилага двойни стандарти. Бившият журналист  сравни политическата позиция на новото си попълнение с тази на Слави Трифонов, който обаче не срещал проблем от телевизията, за да лобира открито за Меглена Кунева в ефира на предаването си.

Последни остро реагираха и продуцентите на Росен Петров от "Дрийм Тийм", които държат правата на "Нека говорят". Продуцентската къща, оглавявана от Любо Нейков и Евтим Милошев, излязоха с открито писмо по случая. В него те също се разграничават от поведението на Росен Петров, заявяват, че правата им са нарушени от водещия и предупреждават, че ще си ги търсят.

Съобщение до медиите

Уважаеми колеги, 

По време на излъченото вчера, неделя 09 февруари, на живо издание на предаването “Нека говорят с Росен Петров”, водещият на предаването прочете в ефир декларация за присъединяването си към партийна организация и мотивите за това. 

Продуцентска компания „Дрийм Тийм Прадакшънс” АД се разграничава от своеволните действия на водещия г-н Росен Петров. Заявяваме, че изчетената в ефир декларация не е част от сценария, подготвен от екипа на Предаването и не сме били предварително информирани за нея. 

„Дрийм Тийм” ще потърси правата си, които са нарушени с действията на водещия. Продуцентска компания “Дрийм Тийм Прадакшънс” АД заявява, че винаги се е водила от интересите на зрителите и е следвала принципите на безпристрастност и надпартийност.

 

10.02.2014 г.

Сподели:

Коментари (0)

Облачно време с дъждове на юг, в планините дъждът ще обръща в сняг

Облачно време с дъждове на юг, в планините дъждът ще обръща в сняг

Нахлува студен въздух и дневните температури започват да се понижават: максимални - между 7° и 12°, в София - около 7°

Гюров: Хората с ниски доходи потребяват около 100 евро на месец за гориво

Гюров: Хората с ниски доходи потребяват около 100 евро на месец за гориво

"Тези 20 евро нито са много, нито са малко. Те са точно компенсацията, която ще подпомогне хората без да ги удари по джоба“, подчертава той

Коалицията ПП-ДБ обяви водачите на листите си за вота на 19 април

Коалицията ПП-ДБ обяви водачите на листите си за вота на 19 април

Начело на листата в  района на „лидерската битка“ – столичния 25 МИР, е Бойко Рашков