По избори се случват и чудеса-бившият председател на БСП Сергей Станишев прописа във Фейсбук! С посланията си уж "втвърдява" редиците на социалистите, а те му отвръщат с шеги, закачки и солени критики.
„БСП има ясна позиция, че този път не бива да прави коалиция с ДПС. Не по-малко категорична е позицията ни и затова, че ако се прави коалиция с когото и да било, трябва да има ясно разписани споразумения, гарантиращи реализацията на нашите политики“, написа шефът на ПЕС в профила си в социалната мрежа.
Постът му очаквано предизвика коментари в социалната мрежа.Верно? А стига бе!, възклицават виртуалните другари
Твърде късно си го разбрал, Станишев! Вече всичко за теб и БСП е загубено! Хора като мен и други, които до последно и въпреки всичко ви подкрепяха, сега се преориентираха към други партии като Атака. Даже съжлаявам, че на предни избори не съм гласувал за тях, а за БСП! Сега осъзнах колко много съм сгрешил...В момента в БСП има точно един човек, заради който си заслужава все още човек да изпитва някакви симпатии към тази партия и нейното име е Мая Манолова. Лично аз смятам, че ярка и пряма фигура като нея не е за полузаспала-полумряла партия като БСП и че мястото й е в Атака при Волен. Там е мястото и на всички истински комунисти! Освен това, гледам пак си правиш устата за някакви коалиции...този път с кого- може би с ГЕРБ?! Това вече наистина ще е края, ако се случи и на следващи избори няма да прескочите 4 %! Що не дойдеш в Русе да видиш как турците командорят секторите земеделие и екология и не допускат дори млади и перспективни хора с докторски степени до тях, а? Стой си в Брюксел и не се връщай тук!
"Господин Станишев, заради силното Ви его докарахте една толкова достойна партия, заради чиито идеали са умирали хиляди, до състояние на губеща, но Вие явно не мислите така. Това не Ви беше някаква си фирма, за да влизате в тази или онази коалиция, само й само да останете на всяка цена във властта. Явно на Вас Ви липсва чувството на отборен играч, щото заради същото това его поставихте сега начело не кой да е , а човек, който мнозина вземат за посмешище. Доган се оттегли, но постави Местан, който е доста ерудиран и умел политик. А Вие господин Станишев, поставихте Миков, за да си прокарвате своите идеи. Имате толкова кадърни , знаещи , млади й умели политици, които много по-умело и умно ще водят политиката в Партията, но това не сте Вие, разберете, Вие не сте я създали, не сте й собственик, така, че дайте път на способните, които умеят, докато не е твърде късно и хората тотално да се отдръпнат от Вас. Осъзнайте се!", написа Мима Георгиева


Коментари (0)