18 Юни, 2026

Станишев: Тезите на Борисов за икономически разпад са пълна фантасмагория

Станишев: Тезите на Борисов за икономически разпад са пълна фантасмагория

По думите му лидерът на ГЕРБ изобщо не е в позицията да говори и за подслушване, защото точно при тяхното управление използването на специални разузнавателни средства са се увеличи три пъти, посочи още лидерът на БСП.

Станишев подчерта още, че именно кабинетът на Борисов две години е зависел от "Атака". Тази тема обаче никога не ни е била водеща за критики към ГЕРБ. Водещо е била порочната политика, която ГЕРБ водеше. 

Кабинетът "Борисов" бе избран с политическата подкрепа на "Атака", което не важи за правителството на г-н Орешарски, изтъкна червеният лидер. 

Той бе категоричен, че сега усилията на правителството са да бъдат създадени нови работни места, като се постави акцент върху заетостта на младите хора. Ще продължава също така  да създава такава бизнес среда, че да бъдат разкривани работни места. Има редица сигнали, че икономиката тръгва нагоре. Ще има и експертен политически и икономически разговор за пенсионната реформа. 

 

Сподели:
 Бойко Рашков: Прокуратурата участва в омертата за „Баба Алино“, може да поискаме оставката на този  и.ф. шеф на ДАНС

Бойко Рашков: Прокуратурата участва в омертата за „Баба Алино“, може да поискаме оставката на този и.ф. шеф на ДАНС

„Ако Невзоров участва в процеса срещу Коцев със запазена в тайна самоличност, това е хипотеза, която законът изрично посочва при какви условия тази мярка се взема. Не е ясно каква е тази опасност“, заяви той.

Форум за демократично действие: България да подкрепи санкциите срещу руския патриарх - той е един от вдъхновителите на агресията срещу Украйна

Форум за демократично действие: България да подкрепи санкциите срещу руския патриарх - той е един от вдъхновителите на агресията срещу Украйна

Вярно ли е, че решението да се поиска изваждането на Кирил-Гундяев от санкционния списък е взето не след консултации със специалните служби, а след допитване до българския патриарх Даниил , питат участниците във форума

Омбудсманът Делчева: Постоянно съм кандидат за служебен премиер, сега искат да бутна и главния прокурор

Омбудсманът Делчева: Постоянно съм кандидат за служебен премиер, сега искат да бутна и главния прокурор

„Това е поредният списък, в който политиците се опитват да вкарат институцията на омбудсмана, което за мен означава, че това е поредният опит тя „да се изцапа.“

Коментари (0)