23 Юни, 2026

Стинг разпусна с бира и мач след втория си концерт в Пловдив

Стинг разпусна с бира и мач след втория си концерт в Пловдив

Рок легендата Стинг разпусна с пица и бира след втория си концерт на Античния театър в Пловдив тази вечер. Британският изпълнител се отправи веднага след поредното си запомнящо шоу към ресторант „Виктория“ в центъра на Пловдив, в който обядва и преди  първия си концерт снощи, пише trafficnews.bg. Там в компанията на свои приближени се настани в закрития салон пред огромен екран, поръча си пица и изгледа интересния мач между Иран и Испания. Стинг е известен с това, че почти не употребява алкохол, но явно жегата го е принудила да си позволи една заслужена бира. Той оживено коментираше онова, което се случва на терена. Група фенове се приближиха и пожелаха да се снимат с него, което явно не му се хареса особено, тъй като очевидно се наслаждаваше на бирата и гледането на мача. 


Сподели:
Министърът на иновациите си взе съветник, който не заспива и не лобира

Министърът на иновациите си взе съветник, който не заспива и не лобира

На сцената на международната конференция “Webit 2026” Василев се обърна директно към хуманоидния робот Робърт с въпроса „Ще станеш ли мой съветник?“, а той му отвърна: „Благодаря за поканата".

Външният министър: Премахването на визите за българи ще гарантира баланса ни със САЩ

Външният министър: Премахването на визите за българи ще гарантира баланса ни със САЩ

Велислава Петрова прие днес в МВнР делегация на високо ниво от Департамента по вътрешна сигурност на САЩ

Жегата отне живота на 2 деца и още 16 души във Франция

Жегата отне живота на 2 деца и още 16 души във Франция

Две деца на възраст 2 и 4 години бяха открити починали в семейния им автомобил на паркинг в жилищен район в Карпентра, Южна Франция

Коментари (0)