Георги Кадиев се изниза по предателски и тихомълком. Обиден е може би защото не му обърнахме достатъчно внимание. Това заяви депутатът Таско Ерменков от БСП в ефира на БТВ.
Кадиев е един обикновен интересчия, който си търси място под слънцето - за себе си, за жена си и за техния бизнес, заяви още Ерменков. БСП става все по-силна, смята Таско Ерменков. Това правителство няма комуникация с българския народ и това е най-големият негов проблем, категоричен е той. Големите проблеми на България са че се приватизира здравеопазването, образованието, смята Ерменков.
Още от България
Вили Лилков: Радев е готов на капитулация за страната ни пред Zлото, нужен е отпор от всички проевропейски партии
"Всякакви допълнителни условия, съображения и разграничителни линии между партиите, които имат претенцията да представляват хора като мен, са вредни и ни отклоняват от целта да изгоним Zлото от българската политика!"
И русофилът ген. Шивиков е с амбиции за президентството - като подгласник на Георги Димов
Кандидатурите им ще бъдат обявени официално утре, в парк-хотел „Москва“
Най-малко 14 танкера от руския сенчест флот са плавали в български води от началото на годината
Анализираните кораби са определени като рискови заради манипулиране или изключване на системите за автоматична идентификация, чести промени на флагове или собственици, липса на адекватни застраховки и движение към пристанища на авторитарни режими като Русия и Иран