Служителите на реда се опитали да спрат за проверка лек автомобил фолксваген на ул. "Петко Напетов". Водачът обаче не спрял на стоп палката и с мръсна газ направил опит да избяга. На улица "Девня" и близо до първото кръгово движение автомобилът катастрофирал, ударил осветителен стълб, завъртял се и спрял в товарен микробус и дърво. Фолксвагенът е напълно смачкан. В автомобила са се возили мъж и жена, които по чудо не са пострадали. И двамата са били задържани, а сега се установяват причините, заради които водачът не е спрял за проверка.
Още от България
Благомир Коцев: Има връзка между моя арест и "Баба Алено", забързали са строителството
По думите на кмета на Варна върху целия обект в Баба Алино е имало огромен политически чадър
ДБ: Едноличното управление на Румен Радев е сигнал за залитане в ляв популизъм
"Тези тенденции очертават риска от утвърждаване на власт с авторитарен уклон, обърната към миналото", пишат те
Силна експлозия в столичния жк "Младост - 1", има ранен
На място веднага са изпратени четири екипа на пожарната, за да овладеят ситуацията