14 Юни, 2026

Тежки драми на „Позитано”, обявили Кадиев за вампир

Тежки драми на „Позитано”, обявили Кадиев за вампир

Той обаче пак повтори заученият рефрен, че сега не е моментът Станишев да напуска ръководството. На противоположно мнение са бившия президент Георги Първанов, Румен Петков и Геуорги Кадиев.

„Опасявам се, че резултатът от днешния пленум ще доведе до капсулиране на БСП. Моето поведение и на няколко други колеги се оказа по-голям проблем от случая "Делян Пеевски". Даже бях наречен "вампир, който пие партийна кръв". 

Като добавим коментарите на Станишев към съпругата ми, започвам да се питам има ли смисъл. Аз все пак имам достойнство. И съм в политиката да правим политика, не да си коментираме жените. 

Извинявам се на вас, които бяхте наречени "интернет лумпени". Това, разбира се не е вярно. 

Сега се обръщам към вас, за да попитам какво би следвало да направя. Коментирайте, моля”. Това написа на стената си във Фейсбук депутатът чрез мобилния си телефон. Кадиев среща обществената подкрепа, но не е изключено да се окаже поредната невинна жертва на номенклатурата в столетницата, която е истинския вампир, който пие кръвта на България повече от век.

Докато вътре партийните другари си разчистват сметките като в мафиотски клан, отвън са се събрали няколко хиляди граждани, които скандират "Червени боклуци", "Мафия". Недоволните замерят сградата с камъни и празни бутилки.

Сподели:
Избираме 12 кметове на кметства в страната

Избираме 12 кметове на кметства в страната

За кмет на район "Средец" в столицата, освен Трайчо Трайков, който е издигнат от ПП-ДБ, кандидатстват Георги Неделчев от "Български съюз за директна демокрация", Иван Търпоманов от партия "Свобода", Кирил Нешев от "България може", Пламена Заячка от "БСП – Обединена левица" и Веселина Йорданова от "Възраждане"

Небето се изчиства от облаци, слънчево и в планините с кратки следобедни дъждове

Небето се изчиства от облаци, слънчево и в планините с кратки следобедни дъждове

Максималните температури - между 25° и 30°, в София – около 26°. В планините преди обед ще бъде предимно слънчево, следобед с временни увеличения на облачността, но само на изолирани места ще превали слаб дъжд.

Загинал моторист и 2-ма ранени при сблъсък между кола с два мотора

Загинал моторист и 2-ма ранени при сблъсък между кола с два мотора

Единият мотоциклетист е бил транспортиран в болница в Стара Загора, където е починал по-късно от раните си. Другият моторист и жената са откарани в болница в Казанлък.

Коментари (0)