31 Юли, 2026

Томислав Дончев: БСП нямат подготвени хора, които да поемат властта

Томислав Дончев:  БСП нямат подготвени хора, които да поемат властта

Да, през годината имаше напрежение между "Дондуков"1 и "Дондуков"2

"Стабилността е политическия капитал за страната. Тази цена, която не бива да се плаща за стабилността е демокрацията, но това не е тема. Много-много далеч сме от това. ... БСП нямат подготвени хора, които да поемат властта. За да управляваш са необходими поне 30- 40 експерти, а при тях липсват".  Това заяви вицепремиерът Томислав Дончев.

"ГЕРБ не се притеснява от предсрочни избори, доказали сме, че можем да побеждаваме. Коалицията е стабилна и имаме диалог с Патриотите. Все пак, търканията и са нормално нещо. Ако ги нямаше, нещата щяха да изглеждат подозрително. Въпреки това правителството няма алтернатива. Тази година беше маркирана от предсрочните избори. Да, през годината имаше напрежение между "Дондуков"1 и "Дондуков"2", каза той.

"Категорично ни е мнението, че шефът на антикорупционният орган, трябва да бъде назначаван от НС. Това не е работа на президента", смята още Дончев.

 
Сподели:
Огнян Минчев: Да сезираме европейските институции - има сериозна заплаха за фалшифициране на предстоящите избори!

Огнян Минчев: Да сезираме европейските институции - има сериозна заплаха за фалшифициране на предстоящите избори!

"Напълно изведена извън механизмите на публичния контрол според промените е и ролята на МВР в цялостния изборен процес. Радев и неговата групировка планират пълна узурпация на властта в България" 

Демерджиев обвини прокуратурата в "директен отказ от справедливост"

Демерджиев обвини прокуратурата в "директен отказ от справедливост"

Без да посочва конкретни имена, вътрешният министър твърди, че МВР има данни, че председателят на местна партийна структура ръководи схема, с която ВиК-Бургас е ощетено с милиони евро

Военен самолет кацна на летището във Варна, МО не дава информация

Военен самолет кацна на летището във Варна, МО не дава информация

По външни белези летателният апарат наподобява въздушен танкер за дозареждане във въздуха

Коментари (0)