Истинският вот на недоверие беше на 25 май. Българските граждани заявиха по категоричен начин и дадоха червен картон на управляващите. Единствената логична дума след състоял се вот на недоверие е оставка.Това коментира Цецка Цачева от ГЕРБ в ефира на бТВ.
Мандатоносителят меко казано се е покрил. Нужна ни е на всички оставката на премиера Орешарски, добави тя.
Няма друга политическа сила освен ГЕРБ, която по такъв убедителен начин за пореден път да е спечели избори. Фактът, че имаме този резултат означа, че във времето, в което бяхме опозиция, хората ни дадоха доверието си, коментира още Цачева.
Това управление получи и шамар вчера от Брюксел. Предсрочните парламентарни избори ще бъдат факт до края на тази година, убедено заяви Цачева.
Слава богу, че Береков не ни харесва, заяви Цачева във връзка с вчерашните обвинения на Атака, че ГЕРБ работи в ББЦ, като допълни, че вчера Бареков в парламента ясно е заявил коя политическа партия му импонира. Това, по думите на Цачева, открехва вратичката и ставя ясно кой е спретнал костинбродската афера.
Още от България
Ивайло Мирчев: Дипломатическата решителност на правителството зависи от това чий е дронът?
"Въпросът е прост: защо към Украйна кабинетът реагира с демонстративна тревога и спешни дипломатически действия, а когато дронът се оказа руски — настъпи забележително спокойствие, тишина и плахост?", пита той
Euronews: „Евровизия“ ще насочи погледите на милиони към плажовете на Бургас
Сред големите музикални събития е и фестивалът Spice Music Festival, който всяка година привлича известни международни изпълнители. Какво да опитаме
Георги Касчиев: Нивото на Дунав при БПС на АЕЦ Козлодуй продължава зловещо да пада! Ситуацията драматично ще се влоши...
При по-нататъшно падане помпите на БПС трябва да се изключат за да не изпаднат в режим на кавитация.