27 Май, 2026

Цачева в Кула: Ще работя за единна нация, да се чува гласът ни в Европа и света

Цачева в Кула: Ще работя за единна нация, да се чува гласът ни в Европа и света

„Чувам опоненти от левицата, които между другото явно дълго време не са били в България, да твърдят, че разединявам. Тези хора знаят, че това не вярно. Убедена съм, че много добре помнят редица примери в които съм обединявала, в които дори съм влизала в конфликт със собствената си парламентарна група, но съм подкрепяла всички закони в интерес на българските граждани, за които съм била убедена, че дават социални и правилни решения на проблемите“. Това заяви кандидатът за президент на ГЕРБ Цецка Цачева по време на среща с жителите на град Кула, Видинско. 

„Благодарна съм на опозицията, че си спомня, че дори самите депутати от БСП лично са скандирали името ми, за да вляза в пленарна зала и с диалог да обединявам различни парламентарни групи, когато са спорили на по-висок глас“, каза още Цецка Цачева.

Кандидатът на ГЕРБ за президент коментира, че никой не може да й оспори усилията, които винаги е полагала, за да има диалог, да прехвърля мостове в името на общите цели в интерес на българските граждани. „Заедно с Пламен Манушев ще работим за единство на нацията, защото само когато сме били единни, сме били силни и гласът на България се е чувал в Европа и света“, подчерта Цачева. Тя призова гражданите на Кула да подкрепят двойката на ГЕРБ на президентските избори, защото не може с опорни точки да опровергаваш това, което хората виждат като реални резултати в цялата страна. „Нашите резултати са нашата основа. Сигурна съм, че ще получим вашето доверие и ще ви го връщаме всеки ден от нашия мандат. Заедно с вицеадмирал Манушев ще работим България да остане фактор на сигурност и стабилност в региона. Само работещи институции могат да взимат решения в интерес на гражданите“, заяви още Цецка Цачева. 

Сподели:
Вили Лилков: Zлото може да бъде преборено само с общ фронт срещу Радев, без предварителни условия

Вили Лилков: Zлото може да бъде преборено само с общ фронт срещу Радев, без предварителни условия

"Слушайте и помнете! Нито една партия или коалиция не може сама да се пребори с това Zло, което си причинихме всички, нито една партия или коалиция не може да спечели президентските избори и да спре опасния завой, който започват Румен Радев и болшевиките около него"

 Анна Бодакова: Не сме гласували за по-малко Сарафов

Анна Бодакова: Не сме гласували за по-малко Сарафов

От „Демократична България“ предлагат срокът за дисциплинарни производства да бъде увеличен на две години, а магистрати с висящи дисциплинарни процедури да не могат да избегнат санкции чрез подаване на оставка

Калина Андролова: Чакаме да видим какво Румен Радев ще каже на Урсула

Калина Андролова: Чакаме да видим какво Румен Радев ще каже на Урсула

"Дали, че ще подкрепяме Киев до последна капка кръв или че няма да покрепяме Киев оттук нататък с нищо и никога!", пише тя

Коментари (0)