29 Декември, 2025

Цветан Цветанов: ДПС си въобразиха, че са непреодолим фактор

Цветан Цветанов: ДПС си въобразиха, че са непреодолим фактор

“ДПС решиха, че са непреодолим фактор тук и трябва да бъдат част от управлението на смесените региони.ГЕРБ е единствената българска политическа системна партия, която на практика демонстрира толерантност във всички райони на страната". Tова заяви председателят на Парламентарната група на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов по време на откриването на регионалната политическа академия на Жени ГЕРБ в Разград. Форумът е под надслов „Толерантност в политиката-политика в толерантността“. На академията присъстват над 180 жени от Разград, Шумен, Силистра и Търговище.

Цветанов подчерта, че силата на ГЕРБ е в толерантността, която се проявява в реалния политически живот през последните години у нас. По думите му, това определя политиките и в смесените региони, където партия ГЕРБ е единствената алтернатива. Цветанов обясни, че в началото на демокрацията СДС и ОДС са отстъпили от принципите на толерантността в смесените региони и именно тогава бива създадена ДПС. Цветанов заяви, че е необходимо да се уважават традициите и да се следват постоянно.

Сподели:

Коментари (0)

Вигенин: Въвеждането на еврото е голяма промяна, но ще преминем през нея без сътресения

Вигенин: Въвеждането на еврото е голяма промяна, но ще преминем през нея без сътресения

Той напомни, че българите вече са преминавали през подобна промяна – при деноминацията на лева, когато от валутата ни бяха премахнати три нули.

Висока е лавинната опасност в Пирин, предупреждават планинските спасители

Висока е лавинната опасност в Пирин, предупреждават планинските спасители

Бурният вятър създаде опасност от падащи  дървета във високите части на планините.

Слънчево, ветровито, с положителни дневни температури

Слънчево, ветровито, с положителни дневни температури

Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 56 мин. и залязва в 17 ч. и 1 мин. Продължителността на деня е 9 ч. и 5 мин.