17 Януари, 2026

Цветан Цветанов: Не ми харесва това, което виждам в Мездра

Цветан Цветанов: Не ми харесва това, което виждам в Мездра

"Мездра не изглежда добре. Това което виждам, никак не ми харесва". Това каза по време на посещението си в Мездра заместник-председателят на ПП ГЕРБ и председател на Предизборния щаб Цветан Цветанов. В центъра на града Цветанов се срещна със симпатизанти и граждани и призова за промяна в лицето на един млад и образован човек - кандидатът за кмет на община Мездра на ПП ГЕРБ Ивайло Тодоров, за когото избирателите могат да гласуват с бюлетина номер 5. 

По думите на Цветанов има много възможности градът да се възроди - чрез повече европейски проекти, инфраструктура и привличане на нови инвестиции. Цветанов заяви, че опитът показва, че там, където ГЕРБ управлява, нещата се случват. При посещението си в Мездра Цветан Цветанов е придружен от народния представител от ПГ на ГЕРБ от Врачанския избирателен район Петя Аврамова и Малинка Николова, общински ръководител на ГЕРБ-Враца.

Сподели:

Коментари (0)

Как да изпратим топлина на Украйна - милиони са на тъмно и студено при ледени температури

Как да изпратим топлина на Украйна - милиони са на тъмно и студено при ледени температури

Сдружението на украинските организации в България „Мати Украйна“ събира помощи за бедстващите.

Анастасия Мозер: Трябва да надживеем сянката на ДС, нужни са защитници на демокрацията

Анастасия Мозер: Трябва да надживеем сянката на ДС, нужни са защитници на демокрацията

По думите ѝ е жалко, че в момента няма личности на политическия хоризонт в България и това се отразява на състоянието на политиката. "По време на прехода имаше личности - Стефан Савов, Иван Костов, който направи много за България и за прехода, много смело го направи."

БНБ: Към днешна дата са изтеглени 58% от левовете

БНБ: Към днешна дата са изтеглени 58% от левовете

Към момента в обращение са пуснати евробанкноти и евромонети на обща стойност над 4.3 млрд. евро.